Kotły grzewcze Buderus – Kraków

kot_b_1Firma Buderus od wielu lat produkuje urządzenia grzewcze, które są dopasowane do potrzeb klientów. Kotły Buderus zakupione u nas, to gwarancja najwyższej jakości. Jako dystrybutor wysokiej klasy rozwiązań grzewczych, dbamy o to, by proponowane w naszej ofercie wyroby były trwałe i ekonomiczne. Chcemy, aby każdy odbiorca był w pełni usatysfakcjonowany, dlatego w naszym asortymencie są urządzenia jedynie renomowanych producentów.

Kotły Buderus – rozwiązania na miarę oczekiwań

Buderus bez zwątpienia należy do grupy najbardziej prestiżowych marek, a kotły grzewcze, jakie produkuje, powstają na bazie dobrych materiałów i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza oferta została tak skonstruowana, aby zawierała w sobie kompleksowe rozwiązania, pozwalające na skompletowanie u nas całego zestawu urządzeń grzewczych. Przeglądając nasz asortyment, można znaleźć różnego rodzaju kotły, które są eksploatowane w wielu budynkach miasta Kraków. Wśród nich znajdują się:

 •  Kotły Buderus gazowe (konwencjonalne i kondensacyjne) wiszące i stojące
 •  Kotły Buderus olejowe
 •  Kotły Buderus  na paliwa stałe
 •  systemy solarne
 •  pompy ciepła
 •  grzejniki
 •  automatykę sterującą.

Produkty Buderus sprzedawane w Krakowie

Produkty Buderus sprzedawane przez naszą firmę z siedzibą w mieście Kraków, to gwarancja wyposażenia domu w innowacyjne rozwiązania. Buders to jedyny producent w Europie, który umożliwia przedłużenie gwarancji aż do 5 lat na kotły gazowe nie przekraczające mocy 100kw. Wszystkie kotły tej marki możemy wykorzystać do zaplanowania oraz wykonania kotłowni, która będzie zaopatrywała w ciepłą wodę i centralne ogrzewanie cały budynek.

Pomożemy klientowi tak rozplanować całą instalację, by całkowicie odpowiadała jego potrzebom i była jak najbardziej dla niego ekonomiczna i praktyczna. Dzięki naszemu doświadczeniu i pracy grupy profesjonalistów, kotły grzewcze, jakie kupują mieszkańcy miasta Kraków, to urządzenia posiadające wiele zalet, które są bardzo szybko doceniane. Zarówno jakość urządzeń, jak i ich fachowy montaż, pozwalają na bezawaryjne użytkowanie przez długi czas.

kot_b_2

Wysokiej jakości kotły – Kraków

Wśród plusów wyboru rozwiązań przez nas oferowanych, wymienia się to, że kotły Buderos wyróżnia:

 •  bezawaryjność
 •  intuicyjna regulacja i dobrze opracowana automatyka z serii RC200 i RC300
 •  szeroki przekrój mocy, przez co można ją doskonale dopasować do różnych powierzchni grzewczych
 •  możliwość wykorzystania kotła, zasobnika, armatury termostatycznej, pomp ciepła i zestawów solarnych od tego samego producenta
 •  wysoka jakość produktów przy atrakcyjnej dla klienta cenie.
 •  okres gwarancji na kotły Buderos może wynosić nawet 5 lat.

Cenione przez klientów kotły grzewcze

Warto zaznaczyć, że Buderus, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku urządzeń grzewczych. Dlatego też do współpracy z naszą firmą zapraszamy wszystkie osoby, które szukają dopracowanych rozwiązań grzewczych. Kotły, jakie można kupić za naszym pośrednictwem będą służyły przez wiele lat, nawet intensywnie eksploatowane. W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości związanych z wyborem lub montażem, zachęcamy do odwiedzenia naszego biura handlowego i pod numerem telefonu 12 222 50 25. Nasi specjaliści udzielą szczegółowych odpowiedzi na wszystkie nurtujące klienta pytania. Z usług naszej firmy skorzystało już wielu klientów, a kupione  u nas kotły grzewcze są obecne nie tylko w mieście Kraków, ale także w innych okolicznych miastach.