Kotły grzewcze Buderus

Firma Buderus od wielu lat produkuje urządzenia grzewcze, które są dopasowane do potrzeb klientów. Kotły Buderus zakupione u nas, to gwarancja najwyższej jakości. Jako dystrybutor wysokiej klasy rozwiązań, dbamy o to, by proponowane w naszej ofercie wyroby były trwałe i ekonomiczne. Chcemy, aby każdy odbiorca był w pełni usatysfakcjonowany, dlatego w naszym asortymencie są urządzenia jedynie renomowanych producentów.

Ogrzewanie domu to niezwykle istotna kwestia, o której nie wolno zapominać – już na etapie projektowania. Warto dobrze zastanowić się nad możliwościami w tym zakresie i zdecydować się na typ ogrzewania, który w danej sytuacji będzie najbardziej opłacalny. Dla wielu idealnym rozwiązaniem będzie kocioł grzewczy gazowy, inni postawią na nowoczesne kotły na paliwa stałe z podajnikiem, a jeszcze inni będą skłaniać się ku kotłom grzewczym połączonym w sposób hybrydowy z pompą ciepła, która korzysta z OZE. Obecnie możliwości w tym zakresie jest naprawdę wiele, dlatego warto nad tą kwestią pochylić się nieco dłużej i podjąć rozsądną decyzję, która zapewni skuteczne i wygodne ogrzewanie na długie lata.

Rozwiązania na miarę oczekiwań, czyli o kotłach Buderus

Buderus bez zwątpienia należy do grupy najbardziej prestiżowych marek, a kotły grzewcze, jakie produkują, powstają na bazie dobrych materiałów i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza oferta została skonstruowana tak, aby zawierała w sobie kompleksowe rozwiązania, pozwalające na skompletowanie u nas całego zestawu urządzeń grzewczych. Przeglądając asortyment, można znaleźć różnego rodzaju kotły, które są eksploatowane w wielu budynkach miasta Kraków. Wśród nich znajdują się:

Niezawodne kotły grzewcze – kup w Krakowie

Produkty Buderus sprzedawane przez naszą firmę z siedzibą w mieście Kraków, to gwarancja wyposażenia domu w innowacyjne rozwiązania. Buderus to jedyny producent w Europie, który umożliwia przedłużenie gwarancji aż do 5 lat na kotły gazowe nieprzekraczające mocy 100kw. Wszystkie kotły tej marki możemy wykorzystać do zaplanowania oraz wykonania kotłowni w Krakowie, która będzie zaopatrywała w ciepłą wodę i centralne ogrzewanie cały budynek.

Kotły w Krakowie z pięcioletnią gwarancją? Zadzwoń: 782257782

Pomożemy klientowi rozplanować całą instalację tak, by całkowicie odpowiadała jego potrzebom i była dla niego jak najbardziej ekonomiczna i praktyczna. Dzięki naszemu doświadczeniu i pracy grupy profesjonalistów, kotły grzewcze, jakie kupują mieszkańcy miasta Kraków, to urządzenia posiadające wiele zalet, które są bardzo szybko doceniane. Zarówno jakość urządzeń, jak i ich fachowy montaż, pozwalają na bezawaryjne użytkowanie przez długi czas.

Co wyróżnia kotły Buderus?

Zastanawiasz się nad wyborem oferowanych przez nas rozwiązań? Przedstawiamy zalety kotłów Buderus:

  •  bezawaryjność,
  •  intuicyjna regulacja i dobrze opracowana automatyka z serii RC200 i RC300,
  •  szeroki przekrój mocy, przez co można ją doskonale dopasować do różnych powierzchni grzewczych,
  •  możliwość wykorzystania kotła, zasobnika, armatury termostatycznej, pomp ciepła i zestawów solarnych od tego samego producenta,
  •  wysoka jakość produktów przy atrakcyjnej dla klienta cenie,
  •  okres gwarancji na kotły Buderus może wynosić nawet 5 lat.

Zaprojektuj kotłownię

Nowoczesne kotły grzewcze

Bez względu na to, na jaki kocioł się zdecydujemy, warto zwrócić uwagę na to, czy spełnia on obecne normy i wytyczne w kwestii ekologii. Jest to bardzo istotne, ponieważ za instalowanie w nowym budownictwie starych kotłów, które przyczyniają się w dużym stopniu do zanieczyszczania powietrza, grożą naprawdę wysokie kary. Dlatego też zalecamy wybieranie sprawdzonych kotłów grzewczych od renomowanych producentów, takich jak firma Buderus Kraków, aby mieć pewność, że są one w stu procentach zgodne z aktualnymi wytycznymi oraz przepisami dotyczącymi emisji zanieczyszczeń i metod ogrzewania domów czy mieszkań. Pozwoli to zaoszczędzić wielu problemów w przyszłości.

Rodzaje kotłów grzewczych do każdego mieszkania w Krakowie

Metod ogrzewania domu jest naprawdę wiele. Można wybrać kotły z podajnikiem, w których pali się pelletem, ekogroszkiem lub innym ekologicznym paliwem stałym, które może być wykorzystywane zgodnie z obowiązującym prawem. Bardzo popularne są kotły gazowe, które wymagają niewielkiej obsługi i są czyste oraz proste w użyciu. Są one jednak opłacalne tylko tam, gdzie nie trzeba samemu dbać o regularne dostawy gazu na opał. Kotły Budrus Kraków, można połączyć z urządzeniem OZE, co daje ekonomiczne rozwiązanie ogrzewania budynków.

Każdy typ kotłów grzewczych ma nieco inną budowę. Należy pamiętać, że są one przystosowane do korzystania z konkretnego paliwa i nie należy wykorzystywać żadnych innych produktów. Jest to bardzo istotne, ponieważ stosowanie pelletu w kotle na ekogroszek, lub odwrotnie, może skutkować uszkodzeniami systemu i poważnymi problemami z urządzeniem. Bardzo ważną kwestię w tym zakresie odgrywa także rozmiar pelletu czy groszku. Nasi fachowcy doradzą odpowiednią metodę opału.

Cenione przez klientów kotły grzewcze

Warto zaznaczyć, że Buderus, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku urządzeń grzewczych. Dlatego też do współpracy z naszą firmą zapraszamy wszystkie osoby, które szukają dopracowanych rozwiązań grzewczych. Kotły, jakie można kupić za naszym pośrednictwem będą służyły przez wiele lat, nawet intensywnie eksploatowane. W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości związanych z wyborem lub montażem, zachęcamy do odwiedzenia naszego biura handlowego i pod numerem telefonu: 782257782. Nasi specjaliści udzielą szczegółowych odpowiedzi na wszystkie nurtujące klienta pytania. Z usług naszej firmy skorzystało już wielu klientów, a kupione  u nas kotły grzewcze są obecne nie tylko w mieście Kraków, ale także w innych okolicznych miastach.

Skontaktuj się